Skra skromnie wygrywa w Wielką Sobotę

Po wysokiej wygranej w Częstochowie, w rewanżu (30 marca) zespół Skry Częstochowa na wyjeździe tylko 2:1 pokonał outsidera III ligi Polonię Głubczyce. Mimo 3 punktów zwycięstwo piłkarzom Jana Wosia wcale nie przyszło łatwo.

Spotkanie nie rozpoczęło się po myśli przyjezdnych gdyż już w 5. minucie meczu po bramce Łukasza Bawoła Skra przegrywała 0:1. Potem do głosu zaczęli dochodzić częstochowianie, którzy jeszcze w pierwszej połowie wyszli na prowadzenie po bramkach Bartosza Glińskiego i Mateusza Bika. W drugiej części meczu wynik nie uległ już zmianie, choć Skra miała dwie dogodne ku temu sytuacje bramkowe. Mimo trudnego spotkania komplet punktów w Wielką Sobotę pojechał pod Jasną Górę.