Wiosenna zwycięska passa LKS-u trwa

Trwa zwycięska wiosenna passa zespołu z Kamienicy Polskiej. Tym razem w sobotnie popołudnie LKS pokonał u siebie 3:1 Gwarek Tarnowskie Góry i dopisał do swojego konta kolejne 3 punkty.

Spotkanie przy Magazynowej od początku do końca było bardzo zacięte i wyrównane. Po początkowej dominacji gospodarzy po 25 minutach do głosu zaczęli dochodzić przyjezdni, jednak to zespół Artura Minkiny pierwszy zdołał zdobyć bramkę kiedy to w 30 minucie meczu futbolówkę do bramki gości głową skierował Adam Mesjasz.

Po przerwie znów do ofensywy ruszyli piłkarze LKS i mogli podwyższyć swoje prowadzenie jednak piłka po rzucie wolnym wykonywanym przez Kamila Ścisłowskiego wylądowała na poprzeczce bramki strzeżonej przez Grzegorza Homela. O tym że nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić gospodarze przekonali się w 59 minucie kiedy to coraz śmielej atakujący gracze Gwarka doprowadzili do wyrównania za sprawą Tadeusza Urbainczyka.

To jednak nie podłamało gospodarzy którzy coraz częściej zaczęli zagrażać bramce przyjezdnych czego efektem były strzelone jeszcze dwa gole których autorami byli Dawid Świtała oraz… gracz Gwarka, Marcin Wujek.

Była to już trzecia wygrana tej wiosny LKS-u przed własną publicznością. Dzięki niej zespół Artura Minkiny wciąż pnie się w górę tabeli i obecnie jest na 9 pozycji.