Mistrzostwa Polski w Taekwondo Olimpijskim w Bornym Sulinowie

W dniach 17-19 maja w Bornym Sulinowie odbyły się Mistrzostwa Polski. Częstochowianie zaprezentowali się bardzo dobrze mimo wysokiego poziomu zawodów. Nasze miasto reprezentowały 4 osoby.

Adam Buczkowski w kategorii 68kg obsadzonej najmocniej, przegrał z zawodnikiem, który wywalczył 3 miejsce.

Jakub Mazur (68kg) wygrał pierwszą walkę, w drugiej niestety doznał kontuzji nogi i nie dokończył pojedynku.

Kamil Majzner – 48kg zdobył 3 miejsce przegrywając w półfinale z aktualnym mistrzem polski.

Na największe uznanie zasługuje Weronika Szulc – 68kg, która zdobyła 1 miejsce oraz trzeci raz z rzędu mistrzostwo polski. Wcześniej w kategorii junior młodszy była niepokonana przez dwa lata. Kamil także w ubiegłym roku w kategorii junior młodszy zdobył 2 miejsce w mistrzostwach polski. Weronika i Kamil startowali pierwszy raz w kategorii junior.

Zapraszamy do klubu Taekwondo Olimpijskiego jesteśmy jedynym klubem w woj.Śląskim.zapisy trwają cały rok. Trenerem jest Mistrz Świata Robert Kantorysiński. Informacje na taekwondo-kantor.pl