20 medali zawodników Kantora w Krynicy

Klub KANTOR Częstochowa zdobył 20 medali w Międzynarodowych zawodach Puchar KORYO w Krynicy. Zawody odbyły się 8 czerwca.

W zawodach wystartowało około 170 osób z 8 klubów. Nasz klub reprezentowało 16 osób, które zdobyły 20 medali – 7 złotych 5 srebrnych 9 brązowych. Jako drużyna wywalczyli 3 miejsce.

Pierwsze miejsca zdobyli Oliwia Mękarska z Blachowni, Kamil Majzner Częstochowa, Weronika Szulc Lubojna, Weronika Dębska Lubojna oraz Kacper Dobrzański Blachownia.

Drugie miejsca wywalczyli Jagoda Siwy Stary Kocin, Oliwia Sroka Kopalnia, Wiktoria Sroka Kopalnia, Igor Sapała Lubojna

Brązowe medale zdobyli Krystian Szymonik Częstochowa, Jakub Motyl Częstochowa, Dawid Kucharczyk Lubojna, Jakub Słubik Kopalnia, Wojciech Drabczyk Łaziec.

Poomse układy formalne 1mc Jakub Mękarski ,2 mc Jagoda Siwy, 3mc Oliwia Mękarska

Kopnięcia na czas – 1mc oraz tor przeszkód 1 miejsce Kacper Dobrzański

Zapisy do klubu trwają cały rok trenerem jest mistrz świata Robert Kantorysiński .