Porażka Pilicy na koniec sezonu

Porażką 0:2 zakończyli tegoroczny sezon w IV lidze piłkarze Pilicy Koniecpol. Tym samym zespół Krzysztofa Całusa z 46 punktami zakończył sezon na 6 pozycji w tabeli.

Gracze z Koniecpola udawali się do Rudy Śląskiej na spotkanie z walczącym wciąż o baraże o III ligę Grunwaldem z nadziejami na jak najkorzystniejszy wynik oraz by częściowo zrehabilitować się za sobotnią porażkę na własnym obiekcie z Sarmacją.

I już po kwadransie mogli cieszyć się z prowadzenia w tym spotkaniu, jednak będący „sam na sam” z bramkarzem gospodarzy Emil Adamczyk uderzył tuż nad poprzeczką. Potem do głosu doszli gospodarze jednak defensywa z Koniecpola do przerwy spisywała się bez zastrzeżeń.
Po przerwie gospodarze byli już jednak bardziej skuteczni i po trafieniach Kota i Maciongowskiego odnieśli pewną wygraną.