Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Raków Częstochowa 2:1

Drużyna Termalica Bruk-Bet Nieciecza pokonała w meczu kontrolnym drużynę Rakowa Częstochowa 2:1. Spotkanie odbyło się w Gutowie Małym.

W drużynie gości zagrali byli zawodnicy Rakowa Piotr Ceglarz oraz Tomasz Foszmańczyk. W drużynie czerwono-niebieskich zagrał testowany zawodnik Sebastian Wiśniewski (Włókniarz Zelów), który już trenuje w klubie z ulicy Limanowskiego od kilku dni.

W pierwszej odsłonie meczu drużyna Rakowa Częstochowa grała od początku bardzo dobrze, walka do ostatniej piłki i konsekwencja w dążeniu do bramki rywala dały pierwszego gola naszej drużynie w 22 minucie meczu, kiedy to Rafał Czerwiński posłał futbolówkę do bramki strzeżonej przez Grzegorza Kasprzika.

Drużynę należy pochwalić za pierwszą połowowy, jednak druga połowa wyglądała już dużo gorzej.W 5 minut częstochowianie stracili wszystko to na co ciężko pracowali pierwsze 45 minut. Najpierw strzałem z rzutu wolnego naszego bramkarza pokonał Jakub Czerwiński, a chwilę później po podaniu Jakuba Wróbla wynik podwyższył Jakub Biskup.

W zespole Rakowa od pierwszych minut zagrali wychowankowie klubu Eryk Krupa oraz Bartłomiej Płatkowski, którzy coraz mocniej pukają do ścisłej kadry zespołu.

6.07.2013, godzina 17.00, Gutów Mały (Centrum Sportowo-Rekreacyjne Ptak).

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Raków Częstochowa 2:1 (0:1)

0:1 Rafał Czerwiński 22`
1:1 Jakub Czerwiński 48` (rzut wolny).
2:1 Jakub Biskup 50`

Sędziował: Radosław Furmaniak (Łódź)