Grodziec Będzin urywa punkty rezerwom Rakowa

W drugiej kolejce spotkań na boiskach czwartoligowych zespół rezerw Rakowa Częstochowa zremisował z drużyną RKS Grodziec Będzin 1:1. Jedyną bramkę dla czerwono – niebieskich strzelił przepięknym strzałem Sebastian Wiśniewski w 31 minucie środowego spotkania. Mecz z trybun stadionu przy ulicy Limanowskiego oglądał Mirosław Dreszer, z którym już wkrótce będziecie mogli przeczytać ciekawy wywiad na łamach naszego portalu.

W spotkaniu dwóch beniaminków spotkanie drugiej kolejki spotkań na czwartoligowych boiskach zakończyło się remisem 1:1, chociaż pierwsza połowa meczu na to nie wskazywała. Jednak w drugiej części spotkania nasza drużyna dała się zepchnąć rywalowi, to goście zagrozili dwukrotnie bardzo poważnie bramce strzeżonej przez Mariusza Stępnia.

W zespole naszego rywala zagrał Patryk Rumiński mający za sobą epizod w Victorii Częstochowa. Ponadto wystąpił w zespole z Będzina doświadczony Marcin Kondzielnik oraz Konrad Koźmiński pamiętający jeszcze boje przeciw czerwono – niebieskim w barwach MKS-u Sławków. Obaj zawodnicy będą na pewno solidnym ogniwem drużyny z Będzina.

W zespole Rakowa Częstochowa wystąpili zawodnicy pozyskani podczas przerwy letniej Sebastian Wiśniewski (Włókniarz Zelów), Patryk Kwiatkowski z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (był na ławce rezerwowych) oraz Łukasz Śliwakowski z Victorii Częstochowa.

14.08.2013, godzina 17.30, Częstochowa (stadion MOSIR, ul. Limanowskiego 83).

Raków II Częstochowa – RKS Grodziec Będzin 1:1 (1:0).

1:0 Sebastian Wiśniewski 31`
1:1 Adrian Kardaś 53`

Sędziował: Dominik Dreszer (Zabrze). Widzów: 100.

Żółte kartki: Górecki, Witczyk, D. Świerk, Walasek, Mońka – Bochenek, Rumiński, Kardaś.

RKS Raków II Częstochowa: 33. Mariusz Stępień, 20. Bartłomiej Płatkowski (70` 4. Eryk Krupa), 5. Łukasz Kominiak, 21. Mateusz Górecki, 7. Przemysław Mońka, 6. Kamil Witczyk, 23. Sebastian Wiśniewski (46` 10. Łukasz Kmieć, 60` 17. Łukasz Buczkowski), 3. Paweł Walasek, 9. Łukasz Śliwakowski, 14. Dawid Świerk, 11. Maciej Wiktorek.

Rezerwowi: 1. Przemysław Wróbel, 2. Patryk Kwiatkowski, 15. Radosław Karasiński, 19. Dawid Jelonek.

Trener: Dawid Błaszczykowski.

RKS Grodziec Będzin : 12. Aleksander Adamus, 2. Miłosz Bujak, 16. Bartosz Garczarczyk, 4. Patryk Rumiński, 17. Dawid Świerkowski, 3. Robert Tomczyk, 6. Kamil Bochenek (90 +2` 9. Bartosz Bzdręga), 14. Adrian Kardaś, 7. Marcin Kondzielnik (87` 18. Paweł Wiśniewski), 13. Damian Waśniewski (46` 15. Konrad Grosman), 11. Konrad Koźmiński.

Rezerwowi: 1. Kamil Kurpisz, 5. Artur Waśniewski, 8. Albert Michalik.