Rezerwy Rakowa skromnie ulegają w Żarkach

Sobota nie była szczęśliwa dla drużyny częstochowskiego Rakowa. Jak pisaliśmy wcześniej nasz pierwszy zespół przegrał w Bytomiu z Polonią 3:0, natomiast rezerwy występujące w IV lidze w derbach regionu przegrały w Żarkach z tamtejszymi Zielonymi 1:0. Bramkę dającą zwycięstwo gospodarzą zdobył w 61 minucie Tomasz Jarosz.

Pierwsza odsłona należała do gospodarzy którzy mieli sporo sytuacji jednak nie potrafili udokumentować tego bramką. W drugiej połowie podopiecznym Dawida Jankowskiego udało narzucić się swój styl gry jednak jeden błąd Mariusza Stępnia sprawił że częstochowianie z Żarek wracają z zerowym dorobkiem.