Porażla Zielonych w Chorzowie

Po serii dwóch zwycięstw i remisie, zespół Zielonych Żarki w sobotę w Chorzowie musiał przełknąć gorzką pigułkę porażki ulegając tamtejszemu Wyzwoleniu 0:2.

Gospodarze prowadzenie objęli już w 4 minucie spotkania, kiedy to Rafała Maścibrzucha celnym strzałem pokonał Liksza. Na drugą bramkę gospodarze czekali do 64 minuty. Wówczas na listę strzelców wpisał się Pogoda.

Zieloni mieli swoje okazje by spróbować zmienić wynik spotkania. Brakowało jednak szczęścia. Bartosz Zachara przegrał pojedynek jeden z na jeden z bramkarzem gospodarzy, a Łukasz Ducki minimalnie przestrzelił z rzutu wolnego.