Sarmacja pokonana w Koniecpolu

W kończącym 7 kolejkę IV ligi śląskiej grupy I, spotkaniu w Koniecpolu, zespół miejscowej Pilicy po emocjonującym i trzymającym w napięciu spotkaniu 3:2 pokonał Sarmację Będzin.

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla gospodarzy którzy bardzo szybko bo w 9 minucie otworzyli wynik tego spotkania. Piłkę po szybko wyprowadzonej kontrze w siatce umieścił grający trener Sebastian Pluta. Wynik jeszcze przed przerwą podwyższył strzałem w długi róg Damian Krawczyk.

Po zmianie stron obudzili się przyjezdni którzy w 48 minucie zdobyli gola kontaktowego a jego autorem był Tomasz Kozerański. W 70 minucie gospodarze znów odskoczyli przyjezdnym na dwie bramki. Ponownie szybką kontrę gospodarzy wykończył wychodzący „sam na sam” z Adamem BenszemMichał Kurpios, który sprytnym lobem z okolicy 20 metra dał gospodarzą trzecie trafienie w tym spotkaniu. Goście odpowiedzieli jeszcze tylko trafieniem Michała Dyrdy i ostatecznie 3 punkty pozostały w Koniecpolu.