Derby w Woźnikach Śląskich na remis

Derbowy pojedynek beniaminków na remis. W Woźnikach Śląskich obecny beniaminek IV ligi, miejscowy MLKS zremisował z zeszłorocznym beniaminkiem obecnie zamykającym ligową tabelę Lotem Konopiska 1:1.

Zajmujący trzecią pozycję w tabeli przed 11 kolejką spotkań gospodarze byli faworytem sobotniego starcia z zamykającym ligową tabelę Lotem Konopiska i po pierwszej części spotkania wszystko wskazywało że podopieczni Krzysztofa Wiernika zainkasują kolejny komplet punktów. Po bramce Mateusza Zaczyńskiego to gospodarze prowadzili w tym meczu.

Jednak tym razem nie powtórzyła się historia przed tygodnia kiedy piłkarzom z Woźnik dopisało szczęście i w 90 minucie meczu w Ciochowicach zdobyli zwycięskiego gola na wagę 3 punktów. Teraz los uśmiechnął się do piłkarzy z Konopisk i to oni zdobyli wyrównującego gola w 90 minucie (gol Jacka Eliasińskiego), który sprawił że oba zespoły podzieliły się punktami.