Concordia wywozi 3 punkty z Magazynowej

Porażką przed własną publicznością zakończyli ostatnie spotkanie rundy jesiennej piłkarze LKS-u Kamienicy Polskiej. Podopieczni ?Artura Minkiny w 15.kolejce spotkań ulegli będącej bez porażki od pięciu spotkań Concordii Knurów,1:3.

Gospodarze w sobotnim spotkaniu wystąpili bez czwórki podstawowych swoich piłkarzy (Marcina Czerwińskiego, Bartosza Dobosza oraz Piotrów Noconia i Szymczyka). Ponadto w pierwszym składzie po raz pierwszy zadebiutował 19-letni wychowanek klubu Bartosz Grzyb, który swój sobotni występ okrasił również bramką.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 1:0 dla przyjezdnych, za sprawą gola strzelonego w 29 minucie przez Łukasza Pilca. Po przerwie goście pokonali jeszcze bramkarza z Kamienicy dwukrotnie. Gospodarze zdołali odpowiedzieć tylko honorowym trafieniem wspomnianego Bartosza Grzyba w 73 minucie.

Po tej porażce zespół z Magazynowej spadł w ligowej tabeli o jedną pozycję i z dorobkiem 21 punktów po sobotnich spotkaniach jest szósty.

Przed piłkarzami z Kamienicy jeszcze jedno spotkanie ligowe w tym roku, za tydzień LKS w ramach rozegranej awansem pierwszej kolejce sezonu wiosennego zmierzy się z outsiderem, Zagłębiakiem Dąbrowa Górnicza.