Trwa fatalna passa Politechniki [ZDJĘCIA]

Wciąż bez zwycięstwa od 9 kolejek na parkietach II ligi grupy B pozostają koszykarze KU AZS Politechniki Częstochowa. W sobotniej kolejce podopieczni Dariusza Szynkiela ulegli w hali Polonia, Śląskowi Wrocław 69:73.

Fotorelacja z meczu autorstwa Piotra Zientala
Fotorelacja z meczu autorstwa Waldemara Deski

W spotkaniu tym akademicy wystąpili bez Sławomira Klocka, który postanowił spróbować swoich sił na parkietach I ligi. Gracze Politechniki bardzo słabo rozpoczęli sobotnie spotkanie, gdyż po I kwarcie przegrywali różnicą 10 „oczek” kolejne dwie kwarty to skuteczna pogoń akademików i przed ostatnia decydująca kwartą na tablicy wyników mamy remis (50:50). Ostatnia odsłona pada jednak „łupem” gości i dziewiąta porażka z rzędu częstochowian staje się faktem.

X Kolejka – 07.12.2013 godz. 17:00 – Hala Polonia.
KU AZS Politechnika Częstochowa – Exact Systems Śląsk Wrocław 69:73 (11:21, 21:15, 18:14, 19:23)

Punkty dla PCz: Saran 0, Bielecki 3, Sztajner 2, Orlikowski 0, Nogalski 8, Cieśla 7, Rynkiewicz 6, Kozioł 19, Dąbrowski 1, Bluma 23.