Pewna wygrana ES Norwida z outsiderem

Trzecie zwycięstwo z rzędu w stosunku 3:0 odnieśli na II-ligowych parkietach siatkarze Exact Systems Norwida. Częstochowianie w sobotnie popołudnie w hali Norwida pokonali bez straty seta zespół outsidera Salos Ostrów Wielkopolski.

Zwycięstwo w sobotnim spotkaniu pozwoliło na dopisanie nam trzech punktów do tabeli co bardzo cieszy jednak wiele do życzenia pozostawia jednak postawa młodych częstochowian na boisku. W dwóch pierwszych setach w ich grę wkradło się zbyt dużo nerwów, szczególnie w przyjęciu i ataku co przekładało się to na sporą ilość błędów własnych i dlatego zamiast na spokojnie wygrać, doprowadzali oni do dwóch nerwowych na szczęście szczęśliwych końcówek.