Zwycięstwo Gola w lidze Futsalu [ZDJĘCIA]

Piąte zwycięstwo w ekstralidze futsalu odniosły w sobotę piłkarki IAD AJD Gola. Pokonały Etnę Elblag 5:1 i nie był to jedyny miły akcent meczu.

GOL Częstochowa – Etna Elbląg foto Waldemar Deska

Nasza bramkarka Karolina Klabis otrzymała kosz kwiatów, za wygraną w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca Częstochowy i regionu 2013 roku. Rozstrzygnięcie, o czym pisaliśmy na naszej stronie we wcześniejszych newsach, odbyło się w piątek.

Co do meczu to rozpoczął się bardzo dobrze dla gospodyń. Już przed przerwą rywalki wyjmowały piłkę ze swojej bramki aż pięć razy. Niestety, Gol nie poszedł za ciosem po przerwie. Oddał inicjatywę gościom. etna zdobyła honorową bramkę i mecz zakończył się wynikiem 5:1.

W niedzielę Gol jedzie do Kościan na mecz z Piomarco.

ISD-AJD”Gol” Częstochowa – Etna Elbląg 5:1(5:0)

Skład: Klabis, Ciupa, Uchnast, Jędrak, Bąk, Matczak, Sukiennik, Mysłek, Di Giusto, Klyta, Mesjasz, Rokosa, Jeziorska, Wodarz