Concordia Piotrków Trybunalski: Wajszczyk – Czubała, Szulc, Broniarek (33′ Błachowicz), Moliński, Juszkiewicz, Rachubiński (54′ Raczyński), Wolan (77′ Zaor), Kukułka (61′ Spychała), Górski (70′ Sikorski), Jabłecki.

Raków Częstochowa: Pyskaty (80′ Bruś)– P. Kowalczyk, Jankowski (46′ Kisiel), Gołąb (72′ Jankowski), Mastalerz (67′ Gerega), Orzechowski (46′ Bielecki), Lenartowski (72′ Orzechowski), Rogalski (77′ Witczyk), Foszmańczyk (46′ Gliński), Bański (72′ Korytkowski), Korytkowski (46′ Zachara).

trener: Leszek Ojrzyński

Sędzia: Dawid Golis (Skierniewice)

kliknij odśwież

Planowane Rozpoczęcie meczu godzina 15:00

Trudne warunki atmosferyczne, zmusiły organizatorów do przeniesienia sparingu z Piotrkowa Trybunalskiego, do Gutowa Małego. Niewykluczone ze mecz rozpocznie się z kilkuminutowym opóźnieniem.

Koniec rozgrzewki, za chwile rozpocznie się spotkanie.

1′ – Początek meczu, który rozpoczął się z 10 minutowym opóźnieniem.

4′ – Nieustanne ataki Rakowa, z 20 metrów na strzał zdecydował się Lenartowski, bramkarz Concordii wybija piłkę na aut.

6′ – Kapitalne wyprowadzenie piłki z własnej połowy przez Orzechowskiego, dobre zagranie, futbolówka trafia pod nogi Rogalskiego, fatalny błąd bramkarza i jest 1:0 dla Rakowa !!!

7′ – Kilkanaście sekund upłynęło od pierwszego trafienia w tym meczu, zamieszanie w polu karnym do piłki dopada Orzechowski i 2:0 !!!

13′ – Raków praktycznie nie schodzi z połowy przeciwnika. Drużyna z Piotrkowa Trybunalskiego nie występuje dzisiaj w optymalnym składzie. Kilku zawodników Concordii narzeka na kontuzje.

20′ – Zdecydowana przewaga częstochowskich piłkarzy, kilka dobrych akcji, niestety na posterunku stoją obrońcy Concordii.

23′ – Akcje rozpoczyna Pyskaty, piłka trafia do Rogalskiego, ten dobrym podaniem obsługuje Bańskiego, który lobem pokonuje golkipera z Piotrkowa Trybunalskiego 3:0!!!

26′ – Wrzutka z prawej strony Bańskiego, z piłką mija się Wajszczyk i do praktycznie pustej bramki strzela Lenartowski… 4:0!!!

33′ – Silny strzał z rzutu wolnego oddał jeden z zawodników Concordii, jednak piłka przeszła obok bramki Rakowa. Zmiana w zespole z Piotrkowa Trybunalskiego na boisku za Broniarka pojawił się Błachowicz.

41′ – Śmielsze ataki Concordii, defensywa 'czerwono-niebieskich’ jak narazie spisuje się bezbłędnie.

45′ – Koniec pierwszej części meczu, w której Raków całkowicie zdominował przeciwników.

Przerwa

46′ – Rozpoczęcie drugiej połowy. W ekipie Rakowa nastąpiły zmiany: Jankowski – Kisiel, Orzechowski – Bielecki, Foszmańczyk – Gliński, Korytkowski – Zachara.

52′ – Po kliku wyrównanych minutach meczu, zaczynają przeważać piłkarze z Częstochowy.

54′ – Błąd defensora Rakowa, w sytuacji sam na sam z Pyskatym bramkę strzela Błachowicz…1:4!!! Za Rachubińskiego pojawił się Raczyński.

56′ – Z rzutu rożnego dośrodkowuje Rogalski, do piłki dopada Zachara i jest… 1:5!!!

61′ – Groźne zderzenie w polu karnym Zachary z Kukułką, ten drugi musi opuścić boisko, w jego miejsce pojawia się Spychała.

67′ – Na placu gry za Mastalerza wchodzi Gerega.

70′ – W drużynie Concordii pojawia się za Górskiego – Sikorski.

72′ – Zmiany powrotne w drużynie Rakowa za Gołębia wraca Jankowski, za Lenartowskiego – Orzechowski i za Bańskiego – Korytkowski.

73′ – Tempo spotkania od paru minut nieco siadło, gra toczy się głównie w środkowej części boiska. Nieustanne opady deszczu ze śniegiem.

77′ – Kolejne zmiany w obu zespołach, w Rakowie pojawia się Witczyk, który zmienia Rogalskiego, a w Concordii wchodzi Zaor za Wolana.

80′ – Zmiana w bramce Rakowa, za Pyskatego pojawia się Bruś.

82′ – Ciekawe posunięcie taktyczne trenera Ojrzyńskiego, który… zdejmuje z placu gry Korytkowskiego, Raków gra w 10, wariant gdyby w którymś z meczy trafiła się czerwona kartka.

86′ – Trener Ojrzyński nakazuje zawodnikom wycofać się w strefę obronną, kolejne taktyczne zagrania Rakowa.

89′ – Raków tylko się broni, nie dopuszczając zawodników Concordii do własnego pola karnego.