Remis Skry z czwartoligowcem.

Wynikiem remisowym zakończyło się spotkanie towarzyskie dwóch drużyn czwartoligowych: KS Skry Częstochowa z WKS-em Wieluń.

Przyjezdni na półmetku rozgrywek zajmują w czwartej lidze w grupie łódzkiej jedenaste miejsce.

W zespole prowadzonym przez Tomasza Musiała wystąpiło czterech byłych piłkarzy Rakowa Częstochowa. W pierwszej części gry na boisku występowali Konrad Gerega oraz Tomasz Stefański. Natomiast w drugiej odsłonie na placu gry pojawili się Kamil Marczyk oraz Bartosz Gliński.

W częstochowskiej drużynie zagrał także testowany nigeryjczyk Chidi Obaka.

Samo spotkanie mogło się podobać widzom przybyłym na boisko ze sztuczną nawierzchnią w dzielnicy „Północ”, gdyż było toczone w szybkim tempie. Bramki dla częstochowian strzelili: Łukasz Pietrasiński oraz Kamil Korbel.

Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Kol;ejny mecz towarzyski drużyna Skry Częstochowa rozegra w sobotę, 13 lutego o godzinie 14:00. Przeciwnikiem częstochowian będzie trzecioligowy NKS Start Namysłów. Spotkanie odbędzie się boisku sztucznym MOSiR-u „Północ”.

KS Skra Częstochowa (1.połowa): P.Woldan – Gerega, M.Woldan (30′ K.Nalepa), Wilczek, Hudek, Krasnodębski, Bik, A.Musiał, Caban, T.Stefański, M.Oziębała (30′ D.Nabiałek)

KS Skra Częstochowa (2.połowa): P.Mrożek – Pusty, K.Nalepa (60′ Ryś), Skoczek, K.Marczyk , T.Rados , Korbel, Pietrasiński, B.Gliński ,Obaka, D.Nabiałek (60′ Rokosa)

Trener: Tomasz Musiał.