Unia Rędziny – MKS Myszków 2:5

W kolejnym spotkaniu sparingowym MKS odniósł zwycięstwo nad Unią Rędziny 2:5 (2:0). Do przerwy drużyna Krzysztofa Całusa przegrywała 2:0. W drugiej połowie na placu gry pojawiło się ośmiu zawodników i myszkowianie strzelili rywalowi pięć bramek, których autorami byli kolejno: Dorobisz, D. Sołtysik, Bonczek, Prusko i ponownie Dorobisz.

2:5 – Dorobisz, 89 min

Unia Rędziny: Cyruliński – Kijak, Motyl (46. Pitner), Studnicki, Król (46. Ociepa), Załęcki (46. Pidzik), Kwasek (46. Kawecki), Staniec (46. Rosa), Puchała (46. Koćwin), Komorowski, Malczewski (46. Powitka)

MKS Myszków: Wilk (46. Kozak) – Krawczyk (46. Zawrzykraj), Jarosz (46. Zawodnik testowany 1), Trepka (46. M. Sołtysik), Zawodnik testowany 2 (46. Psonka), Marcińczyk (46. Dorobisz), Bielecki, Malczewski (46. Bonczek), D. Sołtysik, Zachara (46. Prusko)