W sobotę finał na Hali Polonia

W sobotę na Hali Polonia dojdzie do ciekawych spotkań, w których wystąpią zawodnicy niegdyś grający nawet na boiskach ekstraklasy.

Za nami emocjonujące spotkania ćwierćfinałowe. O ile Michaś dosyć łatwo uporał się z TRW w swoim spotkaniu, o tyle pozostałe mecze dostarczyły drużynom i publiczności nie lada emocji. Remiks przez całe spotkanie toczył wyrównany bój z Fachowcem, aby w końcówce po przypadkowej, samobójczej bramce pożegnać się z marzeniami o półfinale. ASS Cosmos był zdecydowanym faworytem spotkania z Mykanowem. Jednak gdy po trzech minutach gry prowadzenie objął Mykanów, wiadomo już było, że do ostatnich minut czekają nas emocje. Przez dalszą część spotkania Cosmos praktycznie nie schodził z połowy rywala, który sporadycznie próbował kontratakować. I gdy w końcówce wyrównująca bramka już wisiała w powietrzu, Mykanów skutecznie wykończył jeden z szybkich ataków, po nim dwa kolejne i dosyć sensacyjnie awansował do półfinału. Pojedynek Komobex-u i Abstynenta był najbardziej wyrównany, o czym świadczy fakt, iż zwycięzcę wyłoniły dopiero rzuty karne. Duża w tym zasługa Abstynenta, który przegrywając na pięć minut do końca meczu dwoma bramkami nie poddał się, doprowadził do wyrównania i skuteczniej wykonywał karne, czym zapewnił sobie awans do półfinału.

Poniżej prezentujemy wyniki ćwierćfinałów, dalszych meczy o miejsca 5-8 oraz terminy najbliższych spotkań.