Udana inauguracja Babienicy

Orzeł w swoim pierwszym meczu po długiej zimowej przerwie rozgromił w Chrościcach miejscowa Victorie 0:4. Bramki dla drużyny zdobył Henryk Sobala, Adrian Kozieł x2 oraz Karol Kajda.

Pierwsza polowa nie zapowiadała tak okazałego zwycięstwa. Mimo kilku sytuacji do przerwy otrzymywał się bezbramkowy rezultat. Na pierwsza bramkę trzeba było poczekać do 54 minuty kiedy to prowadzenie drużynie dal Henryk Sobala. Wynik na 2:0 podwyższył Adrian Kozieł i jak się później okazało nie było to jego jedyne trafienie w tym spotkaniu. W swoim debiucie w barwach Orla bramkę zdobył Karol Kajda, który pokonał bramkarza rywali w 82 minucie. Warto dodać ze ten zawodnik został wprowadzony na boisko parę minut wcześniej. Wynik spotkania ustalił wspominany już wcześniej Adrian Kozieł.

Skład: Masina – Sobala; Boczek; Mosler; Żmuda; Mużyłowski (Halemba 60′); Pawlak (Kowalczyk 73′); Mróz (Janusz 46′); Kozieł; Kopański (Kajda 80′)

Swoje spotkanie rozgrywały także rezerwy które pokonały Rybak Ciasna 1:0 po bramce Daniela Wojtasza.

Źródło: orzel.psary.eu