Zwycięstwo w ulewie!

W sobotnim spotkaniu Orzeł pokonał TOR Dobrzeń Wielki 2:0. Bramki zdobył Kamil Kopański oraz Adrian Kozieł. Mecz rozgrywany był w potwornej ulewie.

Pierwsza polowa spotkania rozpoczęła się niespodziewanie bo od próby przejęcia inicjatywy przez TOR. Entuzjazm gości jednak szybko został stonowany. W 5 minucie spotkania Kamil Kopański strzałem z półwoleja pokonał bramkarza z Dobrzenia. Kilka minut później było już 2:0. Prostopadle podanie od Henryka Sobali otrzymał Adrian Halemba, który w sytuacji sam na sam przerzucił pikę nad golkiperem. Z najbliższej odległości futbolówkę do siatki skierował Adrian Kozieł,. Tym samym zdobył swoja 10 bramkę w tym sezonie. w 18 minucie gry kontuzji nabawił Arkadiusz Mróz, którego zmienił Maciej Polis. Ten sam zawodnik chwile później fantastycznym strzałem z około 25 metrów trafił w poprzeczkę. Do końca pierwszej polowy nie wydarzyło się już nic ciekawego, gra toczyła się głównie w środku pola.

Druga polowa rozpoczęła się tak samo. Parę sytuacji ze strony TOR-u które albo zostały marnowane albo dobra interwencje zaliczył Mateusz Mika. Orzeł ograniczał się do kontrataków i gdyby zawodnicy dobrze zamykali akcje wynik mógłby być jeszcze większy. Swoje okazje mieli tez wprowadzeni na boisko Glafik i Janusz ale w tym przypadku dobrze interweniował bramkarz gości.

Skład: Mika – Żmuda, Mosler, Boczek, Sobala, Halemba, Pawlak, Kluz (60′ Zyguła), Mróz (18′ Polis), Kopański (77′ Janusz), Kozieł (70′ Glafik)