Fatalna passa nadal trwa !

Fatalnie dla zespołu z Truskolas rozpoczęło się wczorajsze spotkanie. Gospodarze prowadzili już po 46 sekundach ! Niezdecydowanie w szeregach obronnych gości wykorzystał w sytuacji sam na sam D.Koch. W 3 minucie było już 1-1.

Po błędzie obrońcy Sarmacji do piłki dopadł Zalewski, który wpakował piłkę do pustej bramki. Po tych szybko strzelonych golach gra się wyrównała i toczyła się w środkowej części boiska. Gdy wydawało się, że taki wynik utrzyma się do przerwy, gospodarze znowu objęli prowadzenie. Na strzał z 16 metrów zdecydował się D.Koch i po rykoszecie piłka wpadła do bramki.

Po przerwie gra była wyrównana. Najlepsza sytuację na wyrównanie miał w 66 minucie Zalewski, ale piłka po jego strzale uderzyła w poprzeczkę. Zaledwie 4 minuty później gospodarze strzelili trzecią bramkę, po bardzo dobrze wykonanym kontrataku. Po tej bramce dominowali już tylko Sarmaci, a wynik nie uległ już zmianie. Była to czwarta porażka z rzędu i fatalna passa nadal trwa.

22.05.2010 (sobota) godz 11.00

Sarmacja Będzin – Olimpia Truskolasy 3-1 (2-1)

1′, 45′ D.Koch, 70′ Bała – 3′ Zalewski

Składy:

Sarmacja: Żak, Cieślik, Kardaś, W.Nowak, Kozerański (60′ Gorgoń), Krzos (60′ Stępień), G.Koch, Pietrkiewicz, Stefański (89′ Majka), D.Koch (81′ Biel), Bała

Olimpia: Politański – Werner (Ogłaza), Berdys, Kołodziejczyk, Lechowski – Krawczyk (Psiuk), Operacz, Gajda, Hibner (Brzęczek) – Kierat (Świtała), Zalewski

źródło: olimpiatruskolasy.futbolowo.pl/